key-to-the-heart

Kom eens langs
Wij horen graag iets van u

Maak gerust een afspraak!

Tijdens een gesprek bekijken we graag hoe wij u van dienst kunnen zijn. Uiteraard nodigen we u ook met alle plezier uit om een bezoek te brengen aan ons kantoor. U kan ook gerust buiten de kantooruren een afspraak maken.

location iconAdres

Korte Nieuwstraat 16
2000 Antwerpen

location iconOpeningsuren

Weekdagen
9.00 - 18.00u
Weekend op afspraak

Wij staan voor u klaar

Edith

Edith Koenraadt

edith@ahpartners.be

Tony

Tony Reudink

tony@ahpartners.be

Benjamin

Benjamin De Rockere

benjamin@ahpartners.be

Valérie

Valérie Jacobs

valerie@ahpartners.be

Laetitia

Laetitia Vanderheeren

Vastgoedconsulente

laetitia@ahpartners.be

Gilles

Gilles Croonen

Vastgoedconsulent

gilles@ahpartners.be

Laetitia

Laetitia Vanderheeren

laetitia@ahpartners.be

Gilles

Gilles Croonen

gilles@ahpartners.be

Alexandre

Alexandre D'hont

alexandre@ahpartners.be

Contacteer ons

Wij zijn steeds op zoek naar leuke collega's!

Ben jij op zoek naar een leuke, nieuwe uitdaging in een jong en gemotiveerd team? 

 

Wij zijn steeds op zoek naar nieuwe collega's die ons team willen aanvullen! 

bekijk vacatures
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer wetenVerder gaan