Prachtige kantoorruimte in centrum Antwerpen met gemeubeld duplex appartement. De kantoorruimte is verdeeld over 2 verdiepen. De twee verdiepingen zijn gelegen op het gelijkvloers en de eerste verdieping. Op het gelijkvloers bevindt zich een ruim kantoor met airconditioning. Verder heb je nog een buitenruimte achter het kantoor liggen waar je gebruik van kan maken. Op de eerste verdieping heb je twee kantoorruimtes en een apart toilet.
EXTRA:
- airconditioning aanwezig
- buitenruimte
- apart toilet
De authentieke duplex is gelegen in het centrum van Antwerpen. De duplex heeft een mobiscore van 9,3/10. Dit betekend dat alle noodzakelijk activiteiten op wandel en fietsafstand van de duplex liggen. De duplex is gelegen op de 2de en 3de verdieping.
INDELING:
Op de tweede verdieping bevindt zich een slaapkamer met badkamer. De badkamer is uitgerust met lavabo en inloop regendouche. De slaapkamer wordt bemeubeld verhuurd. Ook is er op de tweede verdieping een bureau ruimte. Via deze ruimte kan je met de trap naar de derde verdieping. De derde verdieping bevat een ruime woonkamer met open keuken. De keuken is uitgerust met vaatwasmachine, ijskast, oven en elektrische kookplaat met 4 kookvelden. De vloer van de bovenverdieping bestaat volledig uit massief houten parket.
Het duplex appartement beschikt over een alarm systeem.
Onmiddellijk beschikbaar.
Voor meer informatie bel 03/770.85.52